خرید موکت هتلی

موکت زت تولید کننده انواع موکت هتلیسفارش موکت هتلی

مجموعه زت با همکاری برندهای معتبر دنیا امکان تامین و سفارش انواع موکت برای هتلها رول با بافت کات و الیاف گوناگون ( پلی آمید، پلی پروپیلن ، اکریلیک و wool ) را در اختیار دارد.

کارشناسان مجموعه زت علاوه بر ارائه مشاوره در ارتباط با مشخصات فنی انواع موکت های هتلی ، تجربه و تخصص کافی در موضوع طراحی اختصاصی را نیز دارا می باشند.

ما در زت کارپت به تولید انواع موکت هتلی نیز می پردازیم. طرح های ما یک ویژگی منحصر به فرد دارد و آن طراح های متفاوتی است که تولید می کنیم.

نکاتی مهم در مورد خرید موکت

مهمترین الویت در طراحی و دیزاین فضاهای خدماتی مانند هتل ها ارائه سرویس با کیفیت و ایجاد تجربه ای عالی و متفاوت به میهمانان می باشد.

مجموعه این عوامل باعث می شود به عنوان متریالی که ویژگی های منحصر به فردی چون تنوع بالا در طرح و رنگ، ایجاد محیطی گرم و صمیمی، جذب صدا و گرد و خاک دارد گزینه ای بسیار مناسب برای طراحان و کارفرمایان در این حوزه باشد.

در گذشته مسائلی مانند زمان ، هزینه و محدودیت های رنگ و طرح مواردی بودند که دست طراحان را از بابت طراحی بسیار محدود می نمودند اما با رشد تکنولوژی در حال حاضر امکان تولید موکت در انواع رنگ ها و طرح ها با بالاترین کیفیت مهیا شده است. که این کالا را به گزینه ای بسیار مناسب جهت استفاده در فضاهای هتلی تبدیل نموده است.

این مزایا شامل تنوع در طرح و رنگ ، تنوع در اندازه ، کیفیت و دوام ، عایق صوتی ، کنترل دما ، بهره وری انرژی و ایمنی می باشند.

موکت هتلی پالاز

موکت هتلی پالاز یکی از انواع موکت هتلی است که در بازار عرضه می شود. مهم است که هنگام خرید به استاندارد های موکت هتلی توجه ویژه شود تا در هنگام خرید شبهه ای پیش نیاید.