موکت طرح دار اداری

خرید انواع موکت اداری با برترین کیفیت از برندهای مطرح جهان

تلفن مشاوره و خرید: ۱۴ ۶۰ ۶۳ ۲۲ ۰۲۱

طراحی

بخش طراحی Zatt carpet متشکل از متخصصان برجسته در حوزه معماری و دکوراسیون، گرافیک و طراحی فرش است. این تیم با ارائه تجربیات خود در زمینه طراحی و چیدمان انواع موکت تجاری و  اداری آماده به ارمغان آوردن نتیجه‌ای متفاوت برای شما خواهد بود.

تامین

Zatt carpet به عنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان موکت تجاری و اداری در منطقه، با داشتن نمایندگی و عاملیت فروش از ۹ برند اروپایی و آمریکایی بهترین کلکسیون های موکت را برای شما فراهم آورده تا انتخاب موکت را برای شما آسان تر کند.

خدمات

اندازه گیری، نصب و خدمات پس از فروش یکی از ارکان مهم در ایجاد کیفیت، زیبایی و دوام این محصول محسوب می‌شود که Zatt carpet با بهره‌گیری از دانش و تجهیزات مدرن و متخصصان با تجربه این مهم را بهترین صورت به انجام می‌رساند.

موکت طرح دار؛ متنوع‌ترین پوشش برای کف اتاق   

یکی از گزینه های افراد مختلف هنگام انتخاب کف‌پوش خصوصا کفپوش اداری، موکت طرح دار است.

از دلایلی مختلفی که باعث انتخاب این نوع کفپوش می‌شود می‌توانیم به زیبایی و جذابیت بسیار بالای آن و همچنین طرح‌های متنوع این موکت اشاره کنیم.

موکت طرح دار به خاطر داشتن طرح های مختلف برای دکوراسیون‌های مختلف اداری می‌تواند یک گزینه عالی باشد و به شما امکان انتخاب‌های بیشتر را بدهد. همچنین این نوع موکت به خاطر طرحی که دارد و همچنین در صورتی که برای انتخاب آن از رنگ های تیره‌ استفاده شود، پاخور بسیار خوبی دارد و برای محیط‌های اداری و پرتردد گزینه بسیار مناسبی است.

کیفیت بافت و تراکم بالای موکت طرح دار، دیگر مزیت مهم این نوع کف‌پوش به شمار می‌رود و این موضوع باعث می‌شود تا عمر و ماندگاری بسیار بالایی داشته باشد و تا مدت زیادی برای شما کار کند.

موکت اداری طرح دار | موکت زت کارپت

در زمان خرید موکت طرح دار اداری باید به چه نکاتی توجه کرد؟

در هنگام خرید موکت طرح دار اداری، باید توجه داشته باشید که سطح هموار و صافی داشته باشد و به صورت سه‌بعدی نباشد. زیرا باعث آسیب‌دیدن پاهای افراد تردد‌کننده روی آن‌ها می‌شود. ضد‌حریق‌بودن موکت طرح‌دار مورد مهم دیگر در این زمینه است و باید آن را در نظر بگیرید. چون که احتمال آتش‌سوزی در چنین ساختمان‌هایی از منازل و دیگر جاها بسیار زیادتر است. تمیز‌بودن موکت اداری بسیار مهم است و می‌تواند اثر قابل‌توجهی در حفظ پرستیژ اداره مربوطه بگذارد، بنابراین باید در هنگام خرید این نوع موکت به ضد‌لک‌بودن آن نیز توجه ویژه‌ای داشته باشید.

جنس موکت طرح دار را نیز باید با دقت بالایی مورد بررسی قرار دهید، زیرا روی کیفیت، دوام و ماندگاری آن اثر قابل‌توجهی دارد. همچنین باید قیمت موکت طرح دار را نیز بررسی کنید تا اطمینان پیدا کنید که با بودجه موردنظر خودتان، قادر به خرید آن خواهید بود. تراکم الیاف را نیز مورد ارزیابی قرار دهید، زیرا هرچه تراکم بیشتر باشد، نرمی کم‌تر است، اما ماندگاری موکت موردنظر بالاتر خواهد بود.

موکت اداری طرح دار | موکت زت کارپت

عوامل اثرگذار بر قیمت موکت طرح دار اداری چیست؟

در قدم اول باید کیفیت موکت طرح دار اداری را بررسی کنید، زیرا هرچه کیفیت بالاتر باشد، قیمت موکت طرح دار اداری نیز بیشتر خواهد بود. دومین مورد، بررسی طرح‌ها و رنگ‌های موجود و انتخاب مورد مناسب از میان آن‌ها است. قیمت طرح‌های مختلف این موکت متفاوت است و باید در هنگام مقایسه آن را در نظر داشته باشید. تراکم الیاف و بافت را نیز باید به دقت بررسی کنید، چون که روی نرم و راحت‌بودن موکت موردنظر اثر دارد.

قیمت مناسب

موکت های زت با استانداردهای جهانی تولید می شود و کیفیت ویژه ای دارد. با خرید از موکت زت می‌توانید اطمینان داشته باشید که بالاترین کیفیت موکت را با مناسب‌ترین قیمت خریداری می‌نمایید.

مشاوره رایگان

شما می‌توانید با برقراری تماس به شماره‌های ۵-۰۲۱۲۲۶۳۶۰۱۴  با همکاران ما در زت تماس برقرار نمایید. شما می توانید ضمن دریافت پاسخ سوال‌های خود به طور رایگان از آنها مشاوره دریافت نمایید.

ارسال فوری

شما می توانید در صورت سفارش کالای موردنظر خود در اولین فرصت آن را دریافت کنید. موکت زت به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی موکت در ایران سفارش مشتریان خود را در مدت کوتاهی به آنها تحویل می دهد.

کاتالوگ موکت هتلی Quickweave

برای دریافت کاتالوگ موکت هتلی quickweave، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت هتلی quickwave

کاتالوگ موکت هتلی nature

برای دریافت کاتالوگ موکت هتلی nature، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت هتلی nature

کاتالوگ موکت هتلی expressive

برای دریافت کاتالوگ موکت هتلی expressive، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت هتلی nature

کاتالوگ موکت اداری Medess

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری medess، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری medess

کاتالوگ موکت اداری 1

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 1، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 2

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 2، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 2

کاتالوگ موکت اداری 3

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 3، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 3

کاتالوگ موکت اداری 4

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 4، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 4

کاتالوگ موکت اداری 5

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 5، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 1