موکت تالار و رستوران

راحت ترین موکت‌ها برای تالار و رستوران هتل 

قیمت مناسب

موکت های مخصوص اتاق خواب هتل زت با استانداردهای جهانی و قیمت مناسب تولید می شود. با خرید از موکت زت می‌توانید اطمینان داشته باشید که بالاترین کیفیت موکت را با هزینه ای مناسب خریداری کرده‌اید.

مشاوره رایگان

شما می‌توانید با برقراری تماس به شماره‌های ۵-۰۲۱۲۲۶۳۶۰۱۴  با همکاران ما در شرکت زت تماس برقرار نمایید. همکاران ما علاوه بر پاسخگویی به طور رایگان به شما درباره موکت اتاق خواب هتل مشاوره خواهند داد.

ارسال فوری

شما می توانید در صورت سفارش موکت اتاق خواب هتل در اولین فرصت آن را دریافت کنید. موکت زت به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی موکت در ایران سفارش مشتریان خود را در مدت کوتاهی به آنها تحویل می دهد.

سفارش موکت تالار و رستوران هتل

سفر برای افراد، گاهی راه فراری از زندگی روزمره است. هتل‌ها یکی از پر طرفدار‌ترین اقامتگاه‌ها برای افراد در سفر هستند. اکثرا در این موقعیت توقع می‌رود همه چیز در بهترین حالت خود برگزار شود. لازمه‌ی به ارمغان آوردن یک تجربه‌‌ی ایده‌آل برای مسافران، توجه به جز به جز بخش‌های یک هتل است. رستوران هتل قسمتی است که مسافران حداقل روزانه یکبار به آن مراجعه می‌کنند و یکی از حساس‌ترین بخش‌‌ها‌ی هتل به حساب می‌آید.

همانطور که گفته شد، در هتل‌ها، رستوران به جهت رویداد‌های متفاوتی که در آن صورت می‌گیرد، بخش حساسی به شمار می‌رود. انتخاب کفپوش مناسب برای رستوران به این جهت اهمیت دارد که در معرض آلودگی‌های غذایی فراوانی است و در عین حال پیوسته باید در پاکیزه‌ترین حالت ممکن هم باشد. موکت از این نظر بهترین انتخاب برای این فضاست.

شرکت زت، امکان ارائه پر‌کاربرد‌ترین موکت‌های تالار و رستوران را با بهترین نوع بافت و الیاف در اختیار شما قرار می‌دهد. در این مجموعه می‌توانید اطمینان حاصل کنید که با با‌کیفیت‌ترین برند‌ها در دنیا روبرو هستید. موکت های تالار و رستوران زت در کنار تمایز و جذابیت در رنگ و طرح، مقاوت بالایی در برابر آلودگی ها هم دارند.

کارشناسان در مجموعه زت، به شما در سفارش مناسب‌ترین موکت مخصوص فضای تالار و رستورانتان کمک خواهند کرد. شما می‌توانید علاوه بر دریافت مشاوره‌های فنی در رابطه با انتخاب محصول مورد نظر خود، از متخصصان با‌تجربه‌ی این مجموعه جهت طراحی موکت اختصاصی تالار و رستوران خود راهنمایی بگیرید. شما برای سفارش موکت رستوران هتلی و موکت تالار به راحتی می توانید با زت در تماس باشید.

موکت رستوران هتل | شرکت زت کارپت
موکت رستوران هتل | زت کارپت

قیمت موکت تالار و رستوران هتل

قیمت از دیرباز تا کنون دغدغه مهمی برای خریداران بوده است. مهم نیست که شما در چه سطحی از رفاه اقتصادی باشید. همواره افراد تمایل به خرید جنس موردنظر خود با صرف هزینه ای مناسب دارند. شرکت موکت زت بالاترین کیفیت موکت تالار و رستوران هتل را با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان می‌گذارد. مهم‌ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت موکت هتل عبارتند از :

حجم موکت : حجم موکت نشان‌دهنده فاصله قرار گرفتن تارهای موکت از یکدیگر است. این فاصله هر چه کمتر باشد حجم موکت بیشتر و نرمتر می‌شود.

ضخامت موکت : ضخامت بیشتر موکت تضمین کننده ماندگاری بیشتر آن است. در محیط های پر رفت و آمد مثل هتل خرید موکت ضخیم اهمیت بالایی دارد.

الیاف موکت : الیاف موکت ماهیت و ویژگی های موکت را نشان می‌دهد. برخی الیاف ها در برابر آلودگی های محیطی مقاوم هستند و برخی دیگر ساده شسته می‌شوند. تمام این خواص جالب موکت به سازگاری ان با محیط های مختلف بر می‌گردد در الیاف آن نهفته است.

طرح موکت : طرح موکت نیز می‌تواند در هزینه تاثیرگذار باشد. طرح های متراکم معمولا از طرح های سبک و ساده قیمت بیشتری دارند.

برند موکت : برند موکت تا حدود زیادی نشان دهنده کیفیت موکت است. موکت های تولیدی برندهای معروف از اغلب کیفیت بالاتر و قیمت بیشتری دارند.

 

سوالات متداول

موکتی را برای رستوران مناسب می دانیم که علاوه برای تمامی ویژگی‌های فنی از جمله ضحامت و حجم متناسب، که باید داشته باشد، الیاف با‌کیفیتی نیز داشته باشد، تا بتواند در طول زمان در مقابل آلاینده‌ها و فرسایش مقاومت کنند.

قیمت موکت رستوران هتل براساس ضخامت، فشردگی، تراکم طرح، الیاف و برند آن مشخص می‌گردد. هر کدام از این عوامل به اندازه‌ای در تعیین قیمت موثر هستند.

استفاده از موکت در رستوران و تالار هتل جلوه محیط را به شدت بالا می‌برد. علاوه بر اینکه انتخاب‌های بیشتری در رابطه با طرح و رنگ در اختیار شما قرار می‌دهد، مزیت های دیگری چون ایمنی، عایق صدا بودن و ... را در اختیار شما قرار می‌دهد.