موکت اتاق هتل

زیباترین طرح های موکت برای اتاق هتل با کیفیت بالا

قیمت مناسب

موکت های مخصوص اتاق خواب هتل زت با استانداردهای جهانی و قیمت مناسب تولید می شود. با خرید از موکت زت می‌توانید اطمینان داشته باشید که بالاترین کیفیت موکت را با هزینه ای مناسب خریداری کرده‌اید.

مشاوره رایگان

شما می‌توانید با برقراری تماس به شماره‌های ۵-۲۲۶۳۶۰۱۴-۰۲۱ با همکاران ما در شرکت زت تماس برقرار نمایید. همکاران ما علاوه بر پاسخگویی به طور رایگان به شما درباره موکت اتاق خواب هتل مشاوره خواهند داد.

ارسال فوری

شما می توانید در صورت سفارش موکت اتاق خواب هتل در اولین فرصت آن را دریافت کنید. موکت زت به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی موکت در ایران سفارش مشتریان خود را در مدت کوتاهی به آنها تحویل می دهد.

سفارش موکت اتاق خواب هتل

هتل‌ها محل استراحت مسافران هستند. مسافران با اهدافی همچون گردشگری، کسب و کار و … شهر خود را به مقصدی جدید ترک می‌کنند. بی تردید یک هتل خوب باید به افراد آرامش و آسایشی مشابه منزل آنها هدیه نماید. مسافران در هتل بیشتر وقتشان را در اتاق خود می‌گذرانند. طراحی داخلی این فضا باید به ‌گونه ای باشد که رفاه حال مسافران را تامین کند.

بنابر نظر طراحان داخلی مطرح ایران و جهان نقش کفپوش در ایجاد حس رضایتمندی و آرامش بسیار موثر می‌باشد. موکت به عنوان یک کفپوش برگزیده برای اتاق هتل می‌تواند تاثیر به سزایی در ایجاد این حس خشنودی ایفا نماید.

مجموعه زت با همکاری برندهای شاخص جهان، امکان تامین انواع موکت‌های اتاق خواب هتل‌ها را با بهترین نوع بافت و الیاف در اختیار دارد. موکت های اتاق هتل زت ضمن جذابیت طرح و رنگ، در برابر مواد آلاینده نظیر خوراکی و … بسیار مقاومت بالایی دارند. کارشناسان ما متناسب با درخواستتان مناسب‌ترین نوع موکت را به شما معرفی خواهند کرد.

کارشناسان مجموعه زت علاوه بر ارائه مشاوره در ارتباط با مشخصات فنی انواع موکت‌های مخصوص اتاق  هتل، تجربه و تخصص کافی در موضوع طراحی اختصاصی را نیز دارا می باشند. شما جهت سفارش موکت اتاق خواب هتل از شرکت زت، می‌توانید تنها با یک تماس یا مراجعه حضوری به دفتر شرکت، موکت هتلی مورد نظر خود را تهیه نمایید.

موکت اتاق خواب | مجموعه زت کارپت
موکت اتاق خواب هتل | زت کارپت

قیمت موکت اتاق خواب هتل

قیمت از دیرباز تا کنون دغدغه مهمی برای خریداران بوده است. مهم نیست که شما در چه سطحی از رفاه اقتصادی باشید. همواره افراد تمایل به خرید جنس موردنظر خود با صرف هزینه ای مناسب دارند. شرکت موکت زت بالاترین کیفیت موکت اتاق خواب هتل را با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان می‌گذارد. مهم‌ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت موکت اتاق خواب هتل عبارتند از :

حجم موکت : حجم موکت نشان‌دهنده فاصله قرار گرفتن تارهای موکت از یکدیگر است. این فاصله هر چه کمتر باشد حجم موکت بیشتر و نرمتر می‌شود.

ضخامت موکت : ضخامت بیشتر موکت تضمین کننده ماندگاری بیشتر آن است. در محیط های پر رفت و آمد مثل هتل خرید موکت ضخیم اهمیت بالایی دارد.

الیاف موکت : الیاف موکت ماهیت و ویژگی های موکت را نشان می‌دهد. برخی الیاف ها در برابر آلودگی های محیطی مقاوم هستند و برخی دیگر ساده شسته می‌شوند. تمام این خواص جالب موکت به سازگاری ان با محیط های مختلف بر می‌گردد در الیاف آن نهفته است.

طرح موکت : طرح موکت نیز می‌تواند در هزینه تاثیرگذار باشد. طرح های متراکم معمولا از طرح های سبک و ساده قیمت بیشتری دارند.

برند موکت : برند موکت تا حدود زیادی نشان دهنده کیفیت موکت است. موکت های تولیدی برندهای معروف از اغلب کیفیت بالاتر و قیمت بیشتری دارند.

 

سوالات متداول

موکت اتاق خواب هتل زمانی مناسب تلقی خواهد شد که رفاه مشتریان را در پی داشته باشد. علاوه بر این در مقابل آسیب‌ها و آلودگی‌های محیطی مقاومت بالایی از خود نشان دهد. موکت اتاق خواب هتل باید ضخیم باشد تا طول عمر آن افزایش یابد. در طراحی موکت هتلی باید دقت شود که آرامش مسافر هتل را به ارمغان آورد. استفاده از رنگ‌های ملایم و مناسب با سایر وسایل اتاق به مسافران احساس خوشایندتری خواهد داد.

قیمت موکت اتاق هتل براساس ضخامت، فشردگی، تراکم طرح، الیاف و برند آن مشخص می‌گردد. هر کدام از این عوامل به اندازه‌ای در تعیین قیمت موثر هستند.

استفاده از موکت در اتاق خواب هتل به این محیط جذابیت ویژه ای می بخشد. تنوع در طرح و رنگ ، تنوع در اندازه ، کیفیت و دوام ، عایق صوتی ، کنترل دما ، بهره وری انرژی و ایمنی تنها شماری از این ویژگی‌ها هستند.

موکت هتلی مخصوص اتاق خواب باید متناسب با نیاز مشتری باشد. مجموعه زت کارپت با داشتن تیمی حرفه ای از متخصصین و مشاورین این حوزه متناسب با نیازتان بهترین موکت را با قیمتی مناسب به شما ارائه خواهند کرد.