موکت اتاق هتل

زیباترین طرح های موکت اتاق هتل با کیفیت بالا

خرید انواع موکت اتاق خواب هتل

موکت زت تولید کننده انواع موکت هتلی در طرح ها و رنگ های متنوع با بالاترین کیفیت ساخت

موکت اتاق خواب و هتلی کد RF03014 داماسک هند| موکت زت

کد RF03014 طرح داماسک هند

موکت اتاق خواب و هتلی کد RF03015 آمالفی کوچک| موکت زت

کد RF03015 طرح آمالفی کوچک

موکت اتاق خواب و هتلی کد RF03016 انارها| موکت زت

کد RF03016 طرح انارها

موکت اتاق خواب و هتلی کد RF03019 مدال روچستر| موکت زت

کد RF03019 طرح مدال روچستر

موکت اتاق خواب و هتلی کد RF03012 سالن آینه ها| موکت زت

کد RF03012 طرح سالن آینه ها

موکت اتاق خواب و هتلی کد RF03018 انارها| موکت زت

کد RF03018 طرح انارها

موکت اتاق خواب و هتلی کد RF03017 موچا| موکت زت

کد RF03017 طرح موچا

موکت اتاق خواب و هتلی کد RF03011 گلخانه

کد RF03011 طرح گلخانه

موکت اتاق خواب و هتلی کد RF03010 شبدیس

کد RF03010 طرح شبدیس

موکت اتاق خواب و هتلی کد RF03009 گل مرداب

کد RF03009 طرح گل مرداب

موکت اتاق خواب و هتلی کد RF03008 گل مرداب

کد RF03008 طرح انعکاس

موکت اتاق خواب و هتلی کد RF03007کلوت

کد RF03007 طرح کلوت

موکت اتاق خواب و هتلی کد RF03006شاخسار

کد RF03006 طرح شاخسار

موکت اتاق خواب و هتلی کد RF03005 نیلوفر

کد RF03005 طرح نیلوفر

موکت اتاق خواب و هتلی کد RF03 سبزینه

کد RF03004 طرح سبزینه

قیمت مناسب

موکت های زت با استانداردهای جهانی تولید می‌شوند و کیفیت بسیار بالایی دارند. با خرید از موکت زت می‌توانید اطمینان داشته باشید که بالاترین کیفیت موکت از برترین برندهای این حوزه را با مناسب‌ترین قیمت خریداری می‌نمایید.

شما می‌توانید با استفاده از شماره تلفن‌های ۲۲۶۰۳۶۱۴-۰۲۱ و ۲۲۶۰۳۶۱۴-۰۲۱ با همکاران ما در شرکت زت تماس در ارتباط باشید. در این راستا، می‌توانید ضمن دریافت پاسخ سوالات خود، به طور رایگان از مشاوره زت بهره‌مند شوید.

ارسال فوری

در صورت سفارش موکت از زت کارپت، کالای موردنظر خود را در سریع‌ترین زمان دریافت خواهید کرد. موکت زت به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی موکت در ایران سفارش مشتریان خود را در مدت کوتاهی تحویل می‌دهد.

سفارش موکت اتاق خواب هتل

هتل‌ها محل استراحت مسافران هستند. مسافران با اهدافی همچون گردشگری، کسب و کار و … شهر خود را به مقصدی جدید ترک می‌کنند. بی تردید یک هتل خوب باید به افراد آرامش و آسایشی مشابه منزل آنها هدیه نماید. مسافران در هتل بیشتر وقتشان را در اتاق خود می‌گذرانند. طراحی داخلی این فضا باید به ‌گونه ای باشد که رفاه حال مسافران را تامین کند.

بنابر نظر طراحان داخلی مطرح ایران و جهان نقش کفپوش در ایجاد حس رضایتمندی و آرامش بسیار موثر می‌باشد. موکت به عنوان یک کفپوش برگزیده برای اتاق هتل می‌تواند تاثیر به سزایی در ایجاد این حس خشنودی ایفا نماید.

مجموعه زت با همکاری برندهای شاخص جهان، امکان تامین انواع موکت‌های اتاق خواب هتل‌ها را با بهترین نوع بافت و الیاف در اختیار دارد. موکت های اتاق هتل زت ضمن جذابیت طرح و رنگ، در برابر مواد آلاینده نظیر خوراکی و … بسیار مقاومت بالایی دارند. کارشناسان ما متناسب با درخواستتان مناسب‌ترین نوع موکت را به شما معرفی خواهند کرد.

کارشناسان مجموعه زت علاوه بر ارائه مشاوره در ارتباط با مشخصات فنی انواع موکت‌های مخصوص اتاق  هتل، تجربه و تخصص کافی در موضوع طراحی اختصاصی را نیز دارا می باشند. شما جهت سفارش موکت اتاق خواب هتل از شرکت زت، می‌توانید تنها با یک تماس یا مراجعه حضوری به دفتر شرکت، موکت هتلی مورد نظر خود را تهیه نمایید.

موکت اتاق خواب | مجموعه زت کارپت
موکت اتاق خواب هتل | زت کارپت

قیمت موکت اتاق خواب هتل

قیمت از دیرباز تا کنون دغدغه مهمی برای خریداران بوده است. مهم نیست که شما در چه سطحی از رفاه اقتصادی باشید. همواره افراد تمایل به خرید جنس موردنظر خود با صرف هزینه ای مناسب دارند. شرکت موکت زت بالاترین کیفیت موکت اتاق خواب هتل را با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان می‌گذارد. مهم‌ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت موکت اتاق خواب هتل عبارتند از :

حجم موکت : حجم موکت نشان‌دهنده فاصله قرار گرفتن تارهای موکت از یکدیگر است. این فاصله هر چه کمتر باشد حجم موکت بیشتر و نرمتر می‌شود.

ضخامت موکت : ضخامت بیشتر موکت تضمین کننده ماندگاری بیشتر آن است. در محیط های پر رفت و آمد مثل هتل خرید موکت ضخیم اهمیت بالایی دارد.

الیاف موکت : الیاف موکت ماهیت و ویژگی های موکت را نشان می‌دهد. برخی الیاف ها در برابر آلودگی های محیطی مقاوم هستند و برخی دیگر ساده شسته می‌شوند. تمام این خواص جالب موکت به سازگاری ان با محیط های مختلف بر می‌گردد در الیاف آن نهفته است.

طرح موکت : طرح موکت نیز می‌تواند در هزینه تاثیرگذار باشد. طرح های متراکم معمولا از طرح های سبک و ساده قیمت بیشتری دارند.

برند موکت : برند موکت تا حدود زیادی نشان دهنده کیفیت موکت است. موکت های تولیدی برندهای معروف از اغلب کیفیت بالاتر و قیمت بیشتری دارند.

 

سوالات متداول

موکت های اتاق خواب هتل زمانی مناسب تلقی خواهند شد که رفاه مشتریان را در پی داشته باشند. علاوه بر این در مقابل آسیب‌ها و آلودگی‌های محیطی مقاومت بالایی از خود نشان دهند. موکت اتاق هتل باید ضخیم باشد تا طول عمر آن افزایش یابد. در طراحی موکت هتلی باید دقت شود که آرامش مسافر هتل را به ارمغان آورد. استفاده از رنگ‌های ملایم و مناسب با سایر وسایل اتاق به مسافران احساس خوشایندتری خواهد داد.

قیمت موکت اتاق هتل براساس ضخامت، فشردگی، تراکم طرح، الیاف و برند آن مشخص می‌گردد. هر کدام از این عوامل به اندازه‌ای در تعیین قیمت موثر هستند.

استفاده از موکت در اتاق خواب هتل به این محیط جذابیت ویژه ای می بخشد. تنوع در طرح و رنگ ، تنوع در اندازه ، کیفیت و دوام ، عایق صوتی ، کنترل دما ، بهره وری انرژی و ایمنی تنها شماری از این ویژگی‌ها هستند.

موکت هتلی مخصوص اتاق خواب باید متناسب با نیاز مشتری باشد. مجموعه زت کارپت با داشتن تیمی حرفه ای از متخصصین و مشاورین این حوزه متناسب با نیازتان بهترین موکت را با قیمتی مناسب به شما ارائه خواهند کرد.