موکت سالن همایش و آمفی تئاتر

امکان خرید موکت سالن همایش و آمفی تئاتر با تنوعی گسترده از طرح و رنگ در زت

سفارش موکت سالن همایش

مبحث دکوراسیون داخلی امروزه اهمیت زیادی در میان افراد پیدا کرده است. از طرفی سالن های همایش هم به جهت مخاطبان خاص‌تری که دارند، طراحی‌های ایده‌آل‌تری را نیز می‌طلبند. معمولا استفاده‌کنندگان این سالن‌ها، مدیران یا دیگر افراد مشغول در کسب و کار‌ها هستند که نگاه موشکافانه‌‌ای نسبت به جزئیات دارند. کفپوش یکی از این جزئیات به حساب می‌آید که لازم است توجه زیادی به کاربردی بودن و راحتی آن بشود. خرید موکت آمفی تئاتر یکی از مناسب‌ترین انتخاب‌ها برای کفپوشی این فضا‌ها به محسوب می‌شود.

مجموعه زت به واسطه همکاری خود با شاخص ترین برند‌ها در جهان، ارائه دهنده انواع موکت آمفی تئاتر و یا سالن همایش، حتی برای مخاطبان سخت پسند می‌باشد. موکت‌های سالن همایش زت، جدای از طرح و رنگ‌های گسترده‌ای که در اختیار شما قرار می‌دهند، در مقابل تمامی آلودگی‌های محیطی هم مقاوم هستند.

کارشناسان در موکت زت، با ظرافت و دقت بالا به شما کمک می‌کنند تا مناسب‌ترین انتخاب را برای موکت سالن همایش خود داشته باشید. همچنین شما می توانید به همراه راهنمایی متخصصان این مجموعه طرح اختصاصی و منحصر به فرد خودتان را سفارش دهید. زت این اطمینان را به شما می‌دهد که فرآیند سفارش موکت سالن همایش و آمفی تئاتر خود را به آسان شکل به انجام برسانید. جهت دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت موکت سالن همایش با ما در تماس باشید. 

موکت سالن همایش | زت کارپت
قیمت مناسب

موکت های زت با استانداردهای جهانی تولید می‌شوند و کیفیت بسیار بالایی دارند. با خرید موکت آمفی تئاتر از زت می‌توانید اطمینان داشته باشید که بالاترین کیفیت موکت از برترین برندهای این حوزه را با مناسب‌ترین قیمت خریداری می‌نمایید.

شما می‌توانید با استفاده از شماره تلفن‌های ۲۲۶۰۳۶۱۴-۰۲۱ و ۲۲۶۰۳۶۱۴-۰۲۱ با همکاران ما در موکت زت تماس در ارتباط باشید. در این راستا، می‌توانید ضمن دریافت پاسخ سوالات خود، به طور رایگان از مشاوره زت بهره‌مند شوید.

ارسال فوری

در صورت سفارش موکت آمفی تئاتر از زت کارپت، کالای موردنظر خود را در سریع‌ترین زمان دریافت خواهید کرد. موکت زت به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی موکت در ایران، سفارش مشتریان خود را در مدت کوتاهی تحویل می‌دهد.

موکت آمفی تئاتر هتل | زت کارپت

قیمت موکت سالن همایش و آمفی تئاتر

طبیعی است که افراد همیشه متمایل اند که کالا یا خدمات مورد نظر خود را با برترین کیفیت و در کمترین قیمت خریداری کنند. اما تعادل میان این دو موضوع همیشه با دغدغه های فراوانی همراه بوده است. 

زت کارپت تلاش کرده تا با در نظر گرفتن این دغدغه ها، برترین برندهای موکت در جهان را با قیمتی درخور آن ارائه نماید. از جمله مهم ترین فاکتورهایی که بر قیمت موکت سالن همایش و آمفی تئاتر موثر هستند میتوان به موارد زیر اشاره کرد؛

حجم موکت : حجم موکت نشان‌دهنده فاصله قرار گرفتن تارهای موکت از یکدیگر است. این فاصله هر چه کمتر باشد حجم موکت بیشتر و نرمتر می‌شود.

ضخامت موکت : ضخامت بیشتر موکت تضمین کننده ماندگاری بیشتر آن است. در محیط های پر رفت و آمد مثل آمفی تئاتر خرید موکت ضخیم اهمیت بالایی دارد.

الیاف موکت : الیاف موکت، ماهیت و ویژگی های آن را نشان می‌دهد. برخی الیاف ها در برابر آلودگی های محیطی مقاوم هستند و برخی دیگر به سادگی شسته می‌شوند. تمام این خواص جالب موکت که به سازگاری آن با محیط های مختلف بر می‌گردد، در الیاف آن نهفته است.

طرح موکت : طرح موکت آمفی تئاتر نیز می‌تواند در هزینه آن تاثیرگذار باشد. طرح های متراکم معمولا از طرح های سبک و ساده قیمت بیشتری دارند.

برند موکت : برند موکت تا حدود زیادی نشان دهنده کیفیت آن است. موکت های تولیدی برندهای معروف، اغلب از کیفیت بالاتر و قیمت بیشتری برخوردار هستند.

 

خرید موکت سالن همایش و آمفی تئاتر

همانطور که اشاره کردیم موکت یکی از بهترین انتخاب ها به عنوان کفپوش سالن همایش و آمفی تئاتر است. اما چه ویژگی هایی سبب این تمایز میگردد ؟ 

  • عایق در برابر صدا

سالن های آمفی تئاتر و همایش جزو مکان هایی به شمار می‌روند که تمرکز در آنها اهمیت زیادی دارد. موکت سالن همایش در برابر صدا، که یکی از اصلی ترین عوامل برهم خورد تمرکز است، مانند عایق عمل میکند.

  • تنوع طرح و رنگ

موکت ها در هر طرح و رنگی که موردنظر شما باشند، طراحی و اجرا میشوند. به همین خاطر هیچ گونه محدودیتی در این زمینه برای آنها مطرح نیست.

  • امنیت و راحتی در استفاده
از دیگر ویژگی های موکت سالن همایش ، جلوگیری از لیز خوردن افراد هنگام راه رفتن بر روی آن است. از طرف دیگر، موکت به جهت بافتی که دارد، حس خوبی را در زمان قدم زدن روی آن فراهم می‌آورد.
اگر موکت را انتخابی مناسب برای سالن همایش و یا آمفی تئاتر خود میدانید، جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با کارشناسان ما در تماس باشید.
خرید موکت آمفی تئاتر و سالن همایش

سوالات متداول

موکت مناسب سالن همایش یا آمفی تئاتر به موکتی گفته می‌شود که کاملا متناسب با نیاز مدیران و کارکنانی باشد که از آن استفاده می‌کنند. این دسته از سالن ها به جهت پر رفت و آمد بودن، نیازمند موکت‌هایی با ضخامت بالا هستند. همچنین باید طرح و رنگی منطبق با فضای کلی دکوراسیون محیط داشته باشند و در عین حال تخصصی بودن فضا را هم القا کنند.

قیمت موکت سالن همایش و آمفی تئاتر براساس موارد مختلفی چون ضخامت، فشردگی، تراکم طرح، الیاف و برند آن مشخص می‌گردد. اولویت بندی در هریک از موارد بر روی تغییر قیمت موکت آمفی تئاتر اثر خواهد داشت.

استفاده از موکت در سالن همایش به شما مزیت های بی شماری اهدا میکند. تنوع گسترده‌ای از طرح و رنگ، کیفیت و دوام بالا، کنترل دما، ایمنی، بهره وری و عایق بودن در مقابل صوت تنها گوشه‌ای از این موارد هستند.

مجموعه زت کارپت با داشتن تیمی حرفه ای از متخصصان و مشاوران با تجربه، تلاش میکند تا متناسب با نیازتان، بهترین موکت را به شما ارائه کنند.

کاتالوگ موکت هتلی Quickweave

برای دریافت کاتالوگ موکت هتلی quickweave، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت هتلی quickwave

کاتالوگ موکت هتلی nature

برای دریافت کاتالوگ موکت هتلی nature، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت هتلی nature

کاتالوگ موکت هتلی expressive

برای دریافت کاتالوگ موکت هتلی expressive، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت هتلی nature

کاتالوگ موکت اداری Medess

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری medess، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری medess

کاتالوگ موکت اداری 1

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 1، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 2

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 2، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 2

کاتالوگ موکت اداری 3

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 3، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 3

کاتالوگ موکت اداری 4

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 4، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 4

کاتالوگ موکت اداری 5

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 5، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 1