موکت سالن همایش و آمفی تئاتر

طرح های مدرن و جذاب برای سالن های همایش

قیمت مناسب

موکت های مخصوص اتاق خواب هتل زت با استانداردهای جهانی و قیمت مناسب تولید می شود. با خرید از موکت زت می‌توانید اطمینان داشته باشید که بالاترین کیفیت موکت را با هزینه ای مناسب خریداری کرده‌اید.

مشاوره رایگان

شما می‌توانید با برقراری تماس به شماره‌های ۵-۰۲۱۲۲۶۳۶۰۱۴  با همکاران ما در شرکت زت تماس برقرار نمایید. همکاران ما علاوه بر پاسخگویی به طور رایگان به شما درباره موکت اتاق خواب هتل مشاوره خواهند داد.

ارسال فوری

شما می توانید در صورت سفارش موکت اتاق خواب هتل در اولین فرصت آن را دریافت کنید. موکت زت به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی موکت در ایران سفارش مشتریان خود را در مدت کوتاهی به آنها تحویل می دهد.

سفارش موکت سالن همایش هتل

یکی از انواع سفر‌ها و بهتر بگویم یکی از پرتقاضا‌ترین آنها در دنیای امروز، سفر‌های کاری است. در این نوع از سفر معمولا بعد تفریحی جایگاه کمتری دارد. افراد صرفا به دنبال یک محل اقامت راحت هستند تا خستگی ناشی از روزهای شلوع کاریشان را تا حد ممکن کاهش دهند. هتل در بیشتر مواقع انتخاب مناسبی برای این دسته از افراد است. از جمله خدماتی در هتل ها انتظار می رود در اختیار آنها قرار بگیرد فضایی تحت عنوان سالن همایش یا آمفی تئاتر است.

سالن های همایش به جهت مخاطبان خاص‌تری که دارند، طراحی‌های ایده‌آل‌تری هم می‌طلبند. معمولا استفاده‌کنندگان این سالن‌ها، مدیران یا دیگر افراد مشغول در کسب و کار‌ها هستند که نگاه موشکافانه‌‌ای نسبت به جزئیات دارند. کفپوش یکی از این جزئیات به حساب می‌آید که لازم است توجه زیادی به کاربردی بودن و راحتی آن بشود. موکت یکی از مناسب‌ترین انتخاب‌ها برای کفپوشی این فضا‌ها به محسوب می‌شود.

مجموعه زت به واسطه همکاری خود با شاخص ترین برند‌ها در جهان، ارائه دهنده انواع موکت های هتلی سالن همایش و آمفی تئاتر، حتی برای مخاطبان سخت پسند می‌باشد. موکت‌های سالن همایش زت، جدای از طرح و رنگ‌های گسترده‌ای که در اختیار شما قرار می‌دهند، در مقابل تمامی آلودگی‌های محیطی هم مقاوم هستند.

کارشناسان در شرکت زت، با ظرافت و دقت بالا به شما کمک می‌کنند تا مناسب‌ترین انتخاب را برای موکت سالن همایش‌تان داشته باشید. همچنین شما می توانید به همراه راهنمایی متخصصان این مجموعه طرح اختصاصی و منحصر به فرد خودتان را سفارش دهید. زت این اطمینان را به شما می‌دهد که فرآیند سفارش موکت سالن همایش و آمفی تئاتر خود را به آسان شکل به انجام برسانید.

موکت سالن همایش | زت کارپت
موکت آمفی تئاتر هتل | زت کارپت

قیمت موکت سالن همایش هتل

قیمت از دیرباز تا کنون دغدغه مهمی برای خریداران بوده است. مهم نیست که شما در چه سطحی از رفاه اقتصادی باشید. همواره افراد تمایل به خرید جنس موردنظر خود با صرف هزینه ای مناسب دارند. شرکت موکت زت بالاترین کیفیت موکت سالن همایش هتل را با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان می‌گذارد. مهم‌ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت موکت سالن همایش هتل عبارتند از :

حجم موکت : حجم موکت نشان‌دهنده فاصله قرار گرفتن تارهای موکت از یکدیگر است. این فاصله هر چه کمتر باشد حجم موکت بیشتر و نرمتر می‌شود.

ضخامت موکت : ضخامت بیشتر موکت تضمین کننده ماندگاری بیشتر آن است. در محیط های پر رفت و آمد مثل هتل خرید موکت ضخیم اهمیت بالایی دارد.

الیاف موکت : الیاف موکت ماهیت و ویژگی های موکت را نشان می‌دهد. برخی الیاف ها در برابر آلودگی های محیطی مقاوم هستند و برخی دیگر ساده شسته می‌شوند. تمام این خواص جالب موکت به سازگاری ان با محیط های مختلف بر می‌گردد در الیاف آن نهفته است.

طرح موکت : طرح موکت نیز می‌تواند در هزینه تاثیرگذار باشد. طرح های متراکم معمولا از طرح های سبک و ساده قیمت بیشتری دارند.

برند موکت : برند موکت تا حدود زیادی نشان دهنده کیفیت موکت است. موکت های تولیدی برندهای معروف از اغلب کیفیت بالاتر و قیمت بیشتری دارند.

 

سوالات متداول

موکت مناسب سالن همایش یا آمفی تئاتر به موکتی گفته می‌شود که کاملا متناسب با نیاز مدیران و کارکنانی باشد که از آن استفاده می‌کنند. این دسته از سالن ها به جهت پر رفت و آمد بودن، نیازمند موکت‌هایی با ضخامت بالا هستند. همچنین باید طرح و رنگی منطبق با فضای کلی دکوراسیون هتل داشته باشند و در عین حال تخصصی بودن فضا را هم القا کنند.

قیمت موکت سالن همایش هتل براساس موارد مختلفی چون ضخامت، فشردگی، تراکم طرح، الیاف و برند آن مشخص می‌گردد. اولویت بندی در هریک از موارد بر روی تغییر قیمت موکت اثر دارد.

استفاده از موکت در سالن همایش هتل به شما مزیت های بی شماری اهدا میکند. تنوع گسترده‌ای از طرح و رنگ، کیفیت و دوام بالا، کنترل دما، ایمنی، بهره وری و عایق بودن در مقابل صوت تنها گوشه‌ای از این موارد هستند.

مجموعه زت کارپت با داشتن تیمی حرفه ای از متخصصان و مشاوران با تجربه تلاش میکند تا متناسب با نیازتان بهترین موکت را با قیمتی مناسب ارائه کنند.