موکت خط دار اداری

خرید انواع موکت اداری با برترین کیفیت از برندهای مطرح جهان

تلفن مشاوره و خرید: ۱۴ ۶۰ ۶۳ ۲۲ ۰۲۱

موکت خط‌ دار؛ بهترین گزینه برای پوشاندن کف ساختمان

موکت خط دار یکی از انواع مهم و پرطرفدار این نوع محصول است که می‌توانید برای پوشاندن کف اتاق‌ها و پذیرایی یا ادارات و سازمان‌ها از آن استفاده کنید. خرید موکت خط دار در میان افراد مختلف به دلیل انعطاف، کیفیت و طول عمرش طرفداران بسیاری دارد. همچنین این محصول تنوع طرح بسیار بالایی دارد، این تنوع طرح به شما کمک می‌کند تا بتوانید انتخاب مناسب‌تر و بهتری در هنگام خرید این نوع از موکت به انجام برسانید. همچنین قیمت موکت خط دار نسبت به مشخصات بسیار مقرون به صرفه و مناسب است.

انواع موکت خط دار اداری

این محصول از انواع مختلف طرح برخوردار است و شما می‌توانید در هنگام خرید موکت خط دارد، با توجه به سلیقه و نیازتان یکی از آن‌‎ها را انتخاب کنید. در ادامه این انواع را به شما معرفی می‌کنیم:

  • خرید موکت تایتل خط دار

اگر به دنبال پوششی برای کف منزل یا محل کار خود می‌گردید که بتوان آن را به شکل‌های مختلف تغییر داد، باید خرید موکت تایتل خط دار را در برنامه خودتان بگذارید. این موضوع به شما کمک می‌کند تا بتوانید راحت‌تر پوشش کف با بقیه عناصر دکوراسیون خودتان را هماهنگ کنید. موکت تایتل دارای طرح‌های مختلفی از جمله لیدز، برایتون، کالر پاپ، نئو، لیبرالاین، اِسِنس و فرست رادیانت است و شما می‌توانید از بین آن‌ها مورد مناسب طبق سلیقه خودتان را انتخاب کنید.

  • موکت کبریتی

موکت کبریتی یک کف‌پوش زیبا و جذاب است. همچنین قیمت مقرون به صرفه و مناسب آن نسبت به دیگر انواع باعث می‌شود تا در میان خریداران طرفداران زیادی داشته باشد. موکت کبریتی تعداد گره و تراکم بالایی دارد که نشان‌دهنده کیفیت بالای آن است، این موضوع سبب می‌گردد تا هنگام نشستن روی آن راحت باشید و لذت ببرید. همچنین این مزیت باعث می‌شود عمر و ماندگاری آن را به طور چشمگیری افزایش پیدا کند.

  • موکت رول خط دار

افرادی که به دنبال موکتی برای پوشاندن کل فضای اتاق خودشان هستند، باید به سراغ موکت رول خط دار بیایند. موکت‌های رول خط دار موجود در بازار به طور معمول عرض ۵ و ۶ متری دارند و استفاده از آن به شما کمک می‌کند تا بتوانید فضا را بزرگ‌تر نشان دهید. موکت خط دار خارجی کیفیت بهتری از موارد ایرانی دارند و از طرح‌های لیدز، برایتون، کالر پاپ، نئو، لیبرالاین، اِسِنس، فرست رادیانت و کرفتر برخوردار هستند.

کاتالوگ موکت هتلی Quickweave

برای دریافت کاتالوگ موکت هتلی quickweave، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت هتلی quickwave

کاتالوگ موکت هتلی nature

برای دریافت کاتالوگ موکت هتلی nature، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت هتلی nature

کاتالوگ موکت هتلی expressive

برای دریافت کاتالوگ موکت هتلی expressive، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت هتلی nature

کاتالوگ موکت اداری Medess

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری medess، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری medess

کاتالوگ موکت اداری 1

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 1، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 2

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 2، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 2

کاتالوگ موکت اداری 3

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 3، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 3

کاتالوگ موکت اداری 4

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 4، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 4

کاتالوگ موکت اداری 5

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 5، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 1