موکت مسکونی

خرید انواع موکت مسکونی با برترین کیفیت از برندهای مطرح جهان

تلفن مشاوره و خرید: ۱۴ ۶۰ ۶۳ ۲۲ ۰۲۱

انواع موکت مسکونی

سفارش موکت مسکونی

موکت مسکونی zatt با لطافتی بینظیر و الیاف و تراکم بافت بسیار با کیفیت تجربه ای تکرار نشدنی را برای شما رقم خواهد زد. تراکم بالای الیاف در موکت علاوه بر ایجاد احساس نرمی و آرامش باعث سهولت در نظافت و نگهداری این محصول می شود. در موکت های مسکونی zatt تمامی فاکتورهای اتاق کودک و نوجوان از قبیل الیاف ضد حساسیت و سهولت در لکه زدایی لحاظ شده است.مشاورین ما بهترین پیشنهاد را برای شما خواهند داشت.

موکت خانگی

بعلت انعطاف پذیری و نوع الیافی که در بافت موکت مسکونی استفاده شده است تقریبا هیچ انعکاس صدایی مانند سرامیک و سنگ و یا پارکت و لمینت در فضا ایجاد نخواهد شد. حس راحتی که موکت می تواند برای افراد بزرگسال و یا نوزاد ایجاد کند، قابل مقایسه با هیچکدام از کفپوش های دیگر نیست. هر زمان که احساس خستگی کردید و نیاز به استراحت داشتید، تنها کافی است روی آن دراز بکشید، بخوابید یا خستگی در کنید.

طراحی

بخش طراحی Zatt carpet متشکل از متخصصان برجسته در حوزه معماری و دکوراسیون، گرافیک و طراحی فرش است. این تیم با ارائه تجربیات خود در زمینه طراحی و چیدمان انواع موکت تجاری و  اداری آماده به ارمغان آوردن نتیجه‌ای متفاوت برای شما خواهد بود.

تامین

Zatt carpet به عنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان موکت تجاری و اداری در منطقه، با داشتن نمایندگی و عاملیت فروش از ۹ برند اروپایی و آمریکایی بهترین کلکسیون های موکت را برای شما فراهم آورده تا انتخاب موکت را برای شما آسان تر کند.

خدمات

اندازه گیری، نصب و خدمات پس از فروش یکی از ارکان مهم در ایجاد کیفیت، زیبایی و دوام این محصول محسوب می‌شود که Zatt carpet با بهره‌گیری از دانش و تجهیزات مدرن و متخصصان با تجربه این مهم را بهترین صورت به انجام می‌رساند.

موکت مسکونی

قیمت موکت مسکونی

عوامل بسیاری در تعیین قیمت موکت مسکونی موثر هستند. از جمله این موارد می‌توان به تایل یا رول بودن، جنس الیاف، نوع رنگرزی، نوع بکینگ، وزن موکت، میزان تراکم و نوع بافت اشاره نمود. البته با توجه به اینکه ماهیت هر محیط اداری متفاوت است، طبیعتا فضاهای گوناگون نیاز به موکت هایی با مشخصات فنی متفاوت دارند. متخصصان ما در این مجموعه در انتخاب بهترین گزینه با سالها تجربه و برخورداری از دانش تخصصی همواره در کنار طراحان و کارفرمایان خواهند بود.

در ادامه به دو مورد مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت موکت مسکونی اشاره خواهیم کرد؛

عایق حرارت و صدا

  • از ویژگی‌های موکت های مسکونی جذب صدا و آکوستیک شدن فضا است؛ که به میزان قابل توجهی آلایندگی صدا را در محیط کاهش می دهد. 
  • مورد بعدی جذب آلایندگی ها و ذرات معلق در فضا می باشد؛ که تنفس را در محیط سالم تر می نماید و مانع آلرژی می شود. 
  • این موکت ها عایق حرارتی مناسبی در فصول گرم و سرد هستند؛ که علاوه بر جلوگیری از هدر رفتن انرژی محیط مطلوبی را نیز ایجاد می نماید.

نظافت

  • موکت به لحاظ نگهداری با متریال‌های دیگر متفاوت است. خریدار قبل از انتخاب و استفاده از این متریال لازم است، که نحوه نگهداری صحیح و همچنین استفاده درست از این کالا را مطالعه نموده و از مشاوره مناسب استفاده نماید. بحث شستشو هم یکی از این موارد است که در تعیین قیمت و سفارش موکت اداری تاثیر دارد. استفاده موکت در محیط نامناسب خریدار را با مشکلاتی مواجه می نماید. مشاورین موکت Zatt  در این زمینه همراه مشتریان گرامی خواهد بود.

قیمت مناسب

موکت های زت با استانداردهای جهانی تولید می شود و کیفیت ویژه ای دارد. با خرید از موکت زت می‌توانید اطمینان داشته باشید که بالاترین کیفیت موکت را با مناسب‌ترین قیمت خریداری می‌نمایید.

مشاوره رایگان

شما می‌توانید با برقراری تماس به شماره‌های ۵-۰۲۱۲۲۶۳۶۰۱۴  با همکاران ما در زت تماس برقرار نمایید. شما می توانید ضمن دریافت پاسخ سوال‌های خود به طور رایگان از آنها مشاوره دریافت نمایید.

ارسال فوری

شما می توانید در صورت سفارش کالای موردنظر خود در اولین فرصت آن را دریافت کنید. موکت زت به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی موکت در ایران سفارش مشتریان خود را در مدت کوتاهی به آنها تحویل می دهد.

کاتالوگ موکت هتلی Quickweave

برای دریافت کاتالوگ موکت هتلی quickweave، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت هتلی quickwave

کاتالوگ موکت هتلی nature

برای دریافت کاتالوگ موکت هتلی nature، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت هتلی nature

کاتالوگ موکت هتلی expressive

برای دریافت کاتالوگ موکت هتلی expressive، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت هتلی nature

کاتالوگ موکت اداری Medess

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری medess، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری medess

کاتالوگ موکت اداری 1

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 1، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 2

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 2، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 2

کاتالوگ موکت اداری 3

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 3، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 3

کاتالوگ موکت اداری 4

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 4، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 4

کاتالوگ موکت اداری 5

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 5، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 1