فروش ویژه محصولات اداری

فروش ویژه ۴ طرح برتر و پر فروش موکت اداری زت کارپت

تلفن مشاوره و خرید: ۱۴ ۶۰ ۶۳ ۲۲ ۰۲۱

نمونه های اجرا شده محصولات جشنواره

جهت مشاهده نمونه ها، ورق بزنید

مشاوره تخصصی

گروه مشاوران Zatt carpet متشکل از متخصصان حوزه طراحی و دکوراسیون داخلی، با شناخت کامل نیاز پروژه های هتلی آماده هستند تا شما در فرآیند انتخاب بهترین موکت برای هتل خود راهنمایی کند. جهت دریافت مشاوره با ما در تماس باشید.

تامین

Zatt carpet به عنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان موکت مخصوص هتل در منطقه با داشتن نمایندگی و عاملیت فروش از ۹ برند اروپایی و آمریکایی و همکاری با تولیدکنندگان توانمند داخلی آماده ارائه خدمات در این حوزه است.

خدمات

اندازه گیری، نصب و خدمات پس از فروش یکی از ارکان مهم در ایجاد کیفیت، زیبایی و دوام این محصول محسوب می‌شود که Zatt carpet با بهره‌گیری از دانش و تجهیزات مدرن و متخصصان با تجربه این مهم را بهترین صورت به انجام می‌رساند.

کاتالوگ موکت های اداری

سوالات متداول

با توجه به تردد بالای افراد بر روی موکت تجاری و اداری، این موکت ها باید نسبت به آلودگی های محیطی مقاوم باشد. همچنین باید کیفیت و دوام بالایی در برابر ترددهایی که بر روی آن انجام می‌شود، داشته باشند. طراحی ویژه موکت های اداری همچنین باعث می‌شود تا بتوانند تاثیر زیادی بر هویت بصری فضا داشته باشند.

قیمت موکت اداری به تایل یا رول بودن، جنس الیاف، نوع رنگرزی، نوع بکینگ، وزن موکت، میزان تراکم و نوع بافت آن بستگی دارد.

 موکت‌های اداری دارای بافت‌های گوناگونی می‌باشند که عبارتند از کات ، لوپ  و یا ترکیب کات و لوپ که تنوع بصری بسیار زیادی را شکل می‌دهند. در فضاهای اداری و پرتردد استفاده از موکت های بافت لوپ گزینه مناسبی می‌باشد. این موکت ها ارتفاع پایل کوتاه‌تری دارند و به لحاظ تراکم و گره دارای فشردگی بیشتری هستند. همچنین از مقاومت بالاتری در برابر سایش  نیز برخوردار هستند. به لحاظ طرح و با توجه به اصول زیبا شناسی و طراحی در استفاده از موکت، میتوان ترکیب بندی‌های کاملا متفاوت و فوق العاده‌ای ایجاد نمود.

یک موکت مناسب اداری باید متناسب با نیاز مشتری باشد. مجموعه زت کارپت با داشتن تیمی حرفه ای از متخصصین و مشاورین این حوزه متناسب با نیازتان بهترین موکت را با قیمتی مناسب به شما ارائه خواهند کرد.

کاتالوگ موکت هتلی Quickweave

برای دریافت کاتالوگ موکت هتلی quickweave، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت هتلی quickwave

کاتالوگ موکت هتلی nature

برای دریافت کاتالوگ موکت هتلی nature، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت هتلی nature

کاتالوگ موکت هتلی expressive

برای دریافت کاتالوگ موکت هتلی expressive، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت هتلی nature

کاتالوگ موکت اداری Medess

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری medess، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری medess

کاتالوگ موکت اداری 1

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 1، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 2

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 2، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 2

کاتالوگ موکت اداری 3

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 3، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 3

کاتالوگ موکت اداری 4

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 4، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 4

کاتالوگ موکت اداری 5

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 5، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 1