محصولات هتلیموکت های هتلی و سفارشی

مجموعه زت با همکاری برندهای معتبر دنیا امکان تامین و سفارش انواع موکت های رول با بافت کات و الیاف گوناگون ( پلی آمید، پلی پروپیلن ، اکریلیک و wool ) را در اختیار دارد. کارشناسان مجموعه زت علاوه بر ارائه مشاوره در ارتباط با مشخصات فنی کالا، تجربه و تخصص کافی در موضوع طراحی اختصاصی را نیز دارا می باشند.

نکاتی مهم در مورد موکت های هتلی و سفارشی:

مهمترین الویت در طراحی و دیزاین فضاهای  خدماتی مانند هتل ها  ارائه سرویس  با کیفیت و ایجاد تجربه ای عالی و متفاوت به میهمانان می باشد. مجموعه این عوامل باعث می شود موکت به عنوان متریالی که ویژگی های منحصر به فردی چون تنوع بالا در طرح و رنگ، ایجاد محیطی گرم و صمیمی، جذب صدا و گرد و خاک دارد گزینه ای بسیار مناسب برای طراحان و کارفرمایان در این حوزه باشد. در گذشته مسائلی مانند زمان ، هزینه و محدودیت های رنگ و طرح مواردی بودند که دست طراحان را از بابت طراحی بسیار محدود می نمودند اما با رشد تکنولوژی در حال حاضر امکان تولید موکت در انواع رنگ ها و طرح ها با بالاترین کیفیت مهیا شده که این کالا را به گزینه ای بسیار مناسب جهت استفاده در فضاهای هتلی تبدیل نموده است. این مزایا شامل تنوع در طرح و رنگ ، تنوع در اندازه ، کیفیت و دوام ، عایق صوتی ، کنترل دما ، بهره وری انرژی و ایمنی می باشند.


 1. Building Type Office:
  A
 2. Building Type Commercial:
  A+
 3. Education:
  A
 4. Health Care:
  A+
 5. Domestic:
  A
 6. Multi Residental:
  A
 7. Retail/leisure (Durability):
  A
 8. Retail/leisure (Fashion):
  A

محصولات اداریموکت های اداری و تجاری

در انتخاب موکت های اداری چند موضوع دارای اهمیت میباشد. نکته اول انتخاب رول یا تایل بودن موکت است که مشاوران مجموعه زت با توجه به فضا، عملکرد و میزان بودجه پروژه طرح های متنوعی را در اختیار شما قرار خواهند داد. نکته دوم مشخصات فنی موکت است که مجموعه زت با توجه به تجربه سالها فعالیت در این حوزه کلکسیونی منحصر به فرد برای ارائه جمع آوری نموده است. در رابطه با موکت های اداری بهترین نوع الیاف، الیاف نایلون پلی آمید میباشد که این الیاف برای رفت و آمدهای پرتردد طراحی شده است و در بهترین حالت تکنیک تولید و رنگرزی آنها رنگرزی انحلالی ( Solution dyed ) می باشد.

مواردی که در انتخاب موکت اداری دارای اهمیت می باشند عبارتند از:

طرح و بافت:

   موکت های اداری دارای بافت های گوناگونی می باشند که عمده ترین دسته بندی در نوع بافت عبارتنداز کات ، لوپ  و یا ترکیب کات و لوپ که می توانند تنوع بصری بسیار زیادی را شکل دهند. در فضاهای اداری و پرتردد گزینه مناسب استفاده از موکت های بافت لوپ می باشد که ارتفاع پایل کوتاه تری دازند و به لحاظ تراکم و گره دارای فشردگی بیشتری می باشند در نتیجه از مقاومت بالاتری در برابر سایش برخوردار هستند. به لحاظ طرح با توجه به اصول زیبا شناسی و طراحی در استفاده از موکت میتوان ترکیب بندی های کاملا متفاوت و فوق العاده ای ایجاد نمود.

کیفیت و دوام:

   با توجه به پرتردد بودن فضاهایی که از موکت اداری استفاده می کنند و اینکه این تردد ها با کفش انجام می شوند این نکته حائز اهمیت است که موکت از کیفیت و دوام لازم و استاندارد ی برخوردار باشد چون امکان تعویض موکت کاری پر هزینه و دشوار خواهد بود پس انتخاب موکت مناسب به لحاظ کیفیت می تواند در بلند مدت حرفه اقتصادی داشته باشد. کیفیت و دوام موکت حاصل ترکیب مناسب و درست از انتخاب الیاف، نوع رنگرزی، جانمایی درست و نصب صحیح می باشند.

راحتی و آسایش:

   یکی از دلایل انتخاب موکت برای فضاهای گوناگون و به خصوص اداری جنبه روانی این متریال می باشد. معمولا فضاهای اداری که از موکت در کف استفاده میکنند مزیت هایی برای پرسنل ایجاد میکند که بستر مناسبی برای بالا بردن راندمان کار خواهد شد. از جمله این مزایا جذب صدا و آکوستیک شدن فضا توسط موکت است که به میزان قابل توجهی آلایندگی صدا را در محیط کاهش می دهد. مورد بعدی جذب آلایندگی ها و ذرات معلق در فضا می باشد که تنفس را در محیط سالم تر می نماید و مانع آلرژی می شود.و در آخر موکت عایق حرارتی مناسبی در فصول گرم و سرد است که علاوه بر جلوگیری از هدر رفتن انرژی محیط مطلوبی را نیز ایجاد می نماید.

نظافت:

   موکت متریالیست که به لحاظ نگهداری با متریال های دیگر متفاوت است و خریدار قبل از انتخاب و استفاده این متریال لازم است که نحوه نگهداری صحیح و همچنین استفاده درست از این کالا را مطالعه نموده و از مشاوره مناسب استفاده نماید زیرا استفاده موکت در محیط  نامناسب خریدار را با مشکلاتی مواجه می نماید. مشاورین موکت Zatt  در این زمینه همراه مشتریان گرامی خواهد بود.

قیمت:

   عوامل تاثیر گزار بسیاری در تعیین قیمت موکت موثر هستند که از جمله می توان به تایل یا رول بودن، جنس الیاف، نوع رنگرزی، نوع بکینگ، وزن موکت، میزان تراکم و نوع بافت اشاره نمود. اما این نکته حائز اهمیت است که فضاهای گوناگون نیاز به موکت هایی با مشخصات فنی متفاوت دارند که کارشناس های این مجموعه در انتخاب بهترین گزینه با قیمت مناسب در کنار طراحان و کارفرمایان خواهند بود.


 1. Building Type Office:
  A+
 2. Building Type Commercial:
  A+
 3. Education:
  A+
 4. Health Care:
  A
 5. Domestic:
  A
 6. Multi Residental:
  A
 7. Retail/leisure (Durability):
  A
 8. Retail/leisure (Fashion):
  A+