کاربرد دستگاه اسپری وک در شستشوی موکت

کاربرد دستگاه اسپری وک در شستشوی موکت | شرکت زت کارپت

برای شست و شوی کامل و آسان سطوح مختلف ، از جمله کف پوش ها ، دیوار های قابل شست و شو ، مبلمان و صندلی ، دستگاه اسپری وک به کار می رود. با استفاده از این دستگاه قابل حمل و ساده ، می توانید سطوح را شسته و خشک کنید. در این مقاله اطلاعات کاملی درباره دستگاه وک و کاربرد های مختلف آن در اختیار شما می گذاریم. پس این مقاله را با دقت و تا انتها مطالعه کنید.

اسپری وک چیست؟

دستگاه اسپری وک یا اسپری مکش ، ابزار سبک و قابل حملی است که می تواند سطوح را شسته و به طور کامل تمیز کند. برای شست و شوی سطوح ، کف پوش ها ، مبلمان و غیره ، نیازی به جابه جایی نیست و این دستگاه در محل آن ها را می شوید.

این دستگاه سیستم مکشی دارد که باعث می شود سطوح مختلف به سرعت خشک شوند. این اسپری مکش ، پمپ تزریق کم فشاری دارد که محلول شوینده را با نازل ویژه آن ، روی سطح موردنظر می پاشد. دستگاه اسپری وک لوازم جانبی ویژه ای هم دارد که به راحتی روی دستگاه نصب شده و کارایی آن را افزایش می دهند.

پس از شست و شوی سطح ، موتور مکنده قدرتمند دستگاه وک و نازل ویژه آن ، آلودگی های باقی مانده روی سطوح ، آب و همین طور باقی مانده محلول شوینده را جمع آوری کرده ، مایعات را از عمق الیاف خارج نموده و سطح خشک و تمیزی برجای می گذارند.

 

دستگاه اسپری وک چیست | شرکت زت کارپت

دستگاه اسپری وک چگونه کار می کند؟

طراحی این دستگاه بر پایه شست و شوی سطوح مذکور است و در نتیجه شست و شوی بهتر و کامل تری خواهد داشت. از طرف دیگر ، توان مانور بالا و آسانی استفاده و نگه داری وک ، این دستگاه را به ابزار بسیار کارآمد و مؤثری برای خانه و محیط کار تبدیل کرده است.

دستگاه اسپری وک مخازن جداگانه ای برای نگهداری محلول شوینده و آب کثیف دارد. در نتیجه هنگام شست شوی سطوح ، همیشه آب تمیز مصرف شده و آلودگی دوباره به چرخه شست و شو برنمی گردد. هنگام مکش دستگاه ، آب و همین طور آلودگی ها جمع می شوند. به همین خاطر مخزن آب کثیف به طور معمول ظرفیت بیشتری نسبت به مخزن آب تمیز دارد.

این دستگاه چهار چرخ دارد که باعث می شود به آسانی حرکت کرده و جا به جا شود. سیستم خلاقانه و طراحی کاربردی اسپری وک برای شست و شو و خشک کردن سطوح مختلف ، کاهش مصرف آب و مواد شوینده را به همراه دارد. در واقع این دستگاه با محیط زیست هم سازگار است.

دستگاه اسپری وک چگونه کار می کند؟ | شرکت زت کارپت

دستگاه وک چه کاربرد هایی در خانه و محل کار دارد؟

تمیز کردن ظاهری کف پوش هایی مانند فرش و موکت ، همین طور مبلمان ، صندلی خودرو و سطوحی مانند این ها با جاروبرقی راحت است ، اما برای از بین بردن لکه ها و آلودگی های عمیق ، باید سراغ دستگاه اسپری وک برویم.

شست و شوی سطوح باید طوری باشد که آسیبی به الیاف و مواد تشکیل دهنده آن نزند. از طرف دیگر باید در صرف وقت و مصرف انرژی هم صرفه جویی شود. این ها از مهم ترین مزایای استفاده از این دستگاه به جای وسایل سنتی شست و شو هستند.

دستگاه وک انتخاب مؤثر و ایمنی برای شست و شوی سطوح پارچه ای و چرمی در فرش ، داخل خودرو ، دیوار های خانه و محل کار ، کف پوش ها و غیره است. این دستگاه برای شست و شوی سطوح سنگی و سرامیکی به مقدار کم هم کارایی زیادی دارد.

دامنه کاربرد های دستگاه وک بسیار گسترده است. وک در خانه ، ساختمان های مسکونی ، اداری ، تجاری و حتی صنعتی هم استفاده می شود. در خانه برای شست و شوی آسان و سریع انواع کف پوش ، اعم از موکت ، فرش ، پارکت ، دیوار های قابل شست و شو ، مبلمان پارچه ای و چرمی ، و همین طور نقاط گوشه که دسترسی به آن ها دشوار است ، به کار می رود. همچنین استفاده از این دستگاه موچب افزایش طول عمر موکت می‌شود.

یکی دیگر از مهم ترین کاربرد های دستگاه اسپری وک در کارواش هاست. این دستگاه همه سطوح داخلی خودرو ، اعم از صندلی ها ، داشبورد ، زیرپایی ، سقف و غیره را به راحتی شسته و تمیز می کند. اگر به کارواش دسترسی ندارید هم می توانید با تهیه دستگاه وک ، گاراژ خانه خود را تبدیل به کارواش تمام عیاری برای خودرویتان کنید.

در سالن های همایش ساختمان های اداری هم موکت و سطح صندلی ها را می توان به راحتی با این دستگاه شسته و تمیز کرد. نازل روی این دستگاه و لوازم جانبی آن ، نظافت فضا های محدود و کم عرض مانند راهرو های باریک در ساختمان ها را هم ممکن می کنند.

کاربرد های دستگاه اسپری وک | شرکت زت کارپت

استفاده از دستگاه اسپری وک برای شست و شوی موکت

موکت و فرش خانه ، خیلی زود لک می گیرند و کثیف می شوند. دستگاه وک این امکان را به شما می دهد که موکت و فرش خانه تان را به سرعت و آسان تمیز کنید. لکه گیری و خشک کردن سطوح کف پوش هم از سایر امکانات این دستگاه هاست.

با این تهیه دستگاه دیگر نیازی نیست موکت و فرش را از خانه بیرون ببرید ، بلکه بدون جابه جایی ، هزینه های اضافی و سختی ، می توانید آن ها را در همان جایی که پهن کرده اید ، بشویید و لکه گیری کنید. این دستگاه آب و محلول شوینده اضافی را هم مکیده و سطح را به طور کامل خشک می کند.

استفاده از دستگاه اسپری وک برای شست و شوی موکت | شرکت زت کارپت

جمع بندی

دستگاه اسپری وک یا اسپری مکش ، ابزار سبک و قابل حملی است که می تواند سطوح را شسته ، آلودگی ها را جمع کرده و به طور کامل تمیز کند. برای ازبین بردن لکه ها و آلودگی های عمیق روی سطوح مختلف ، مانند تمیز کردن موکت و فرش ، مبلمان ، صندلی خودرو و حتی دیوار های قابل شست و شو و سطوحی مانند این ها ، می توانید از دستگاه وک استفاده کنید.

شاید این مطالب را دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین نوشته‌ها

درخواست مشاوره

برای دریافت مشاوره خرید موکت کافیست فرم زیر را پر کنید؛ ما با شما تماس خواهیم گرفت.

کاتالوگ موکت هتلی Quickweave

برای دریافت کاتالوگ موکت هتلی quickweave، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت هتلی quickwave

کاتالوگ موکت هتلی nature

برای دریافت کاتالوگ موکت هتلی nature، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت هتلی nature

کاتالوگ موکت هتلی expressive

برای دریافت کاتالوگ موکت هتلی expressive، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت هتلی nature

کاتالوگ موکت اداری Medess

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری medess، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری medess

کاتالوگ موکت اداری 1

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 1، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 2

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 2، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 2

کاتالوگ موکت اداری 3

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 3، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 3

کاتالوگ موکت اداری 4

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 4، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 4

کاتالوگ موکت اداری 5

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 5، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 1