موکت MEDESS (مدس)

خرید انواع موکت اداری MEDESS با برترین کیفیت

تلفن مشاوره و خرید: ۱۴ ۶۰ ۶۳ ۲۲ ۰۲۱

طراحی

بخش طراحی Zatt carpet متشکل از متخصصان برجسته در حوزه معماری و دکوراسیون، گرافیک و طراحی فرش است. این تیم با ارائه تجربیات خود در زمینه طراحی و چیدمان انواع موکت تجاری و  اداری آماده به ارمغان آوردن نتیجه‌ای متفاوت برای شما خواهد بود.

تامین

Zatt carpet به عنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان موکت تجاری و اداری در منطقه، با داشتن نمایندگی و عاملیت فروش از ۹ برند اروپایی و آمریکایی بهترین کلکسیون های موکت را برای شما فراهم آورده تا انتخاب موکت را برای شما آسان تر کند.

خدمات

اندازه گیری، نصب و خدمات پس از فروش یکی از ارکان مهم در ایجاد کیفیت، زیبایی و دوام این محصول محسوب می‌شود که Zatt carpet با بهره‌گیری از دانش و تجهیزات مدرن و متخصصان با تجربه این مهم را بهترین صورت به انجام می‌رساند.

برند Medess یکی از برندهای قدرتمند در تولید انواع موکت‌های تایل و رول در منطقه خاورمیانه است که در کشور امارات متحده عربی مستقر می‌باشد و رویکردی کاملا متفاوت در طراحی و دیزاین نسبت به دیگر تولیدکنندگان این عرصه دارد. ترکیب رنگ‌های گوناگون و طرح‌های خلاقانه در تعامل با یکدیگر غالبا جلوه‌های بصری زیبایی در طرح‌های محصولات این برند خوشنام نموده است.

این برند محصولات خود را در ابعاد گوناگون و انواع طرح و رنگ تولید می‌کند که در بین تولیدکنندگان اتفاقی نادر است. محصولات مدس در ابعاد ۵۰ در۵۰، ۶۰ در۶۰ و ۲۵ در۱۰۰ سانتی‌متر تولید می‌شوند که این ویژگی می‌تواند دست طراحان را علاوه بر طرح و رنگ در انتخاب ابعاد موکت تایل نیز باز بگذارد.

از دیگر ویژگی‌های محصولات این برند تولید محصولات با الیاف نایلون است که برای فضاهای پر تردد گزینه مناسبی است. همچنین کلیه محصولات دارای کلاس ۳۳، جهت استفاده در محیط‌های Heavy Traffic است.

با انتخاب محصولات مدس شما زیباترین طرح با بالاترین کیفیت را خواهید داشت.

قیمت مناسب

موکت های زت با استانداردهای جهانی تولید می شود و کیفیت ویژه ای دارد. با خرید از موکت زت می‌توانید اطمینان داشته باشید که بالاترین کیفیت موکت را با مناسب‌ترین قیمت خریداری می‌نمایید.

مشاوره رایگان

شما می‌توانید با برقراری تماس به شماره‌های ۵-۰۲۱۲۲۶۳۶۰۱۴  با همکاران ما در زت تماس برقرار نمایید. شما می توانید ضمن دریافت پاسخ سوال‌های خود به طور رایگان از آنها مشاوره دریافت نمایید.

ارسال فوری

شما می توانید در صورت سفارش کالای موردنظر خود در اولین فرصت آن را دریافت کنید. موکت زت به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی موکت در ایران سفارش مشتریان خود را در مدت کوتاهی به آنها تحویل می دهد.

کاتالوگ موکت هتلی Quickweave

برای دریافت کاتالوگ موکت هتلی quickweave، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت هتلی quickwave

کاتالوگ موکت هتلی nature

برای دریافت کاتالوگ موکت هتلی nature، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت هتلی nature

کاتالوگ موکت هتلی expressive

برای دریافت کاتالوگ موکت هتلی expressive، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت هتلی nature

کاتالوگ موکت اداری Medess

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری medess، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری medess

کاتالوگ موکت اداری 1

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 1، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 2

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 2، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 2

کاتالوگ موکت اداری 3

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 3، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 3

کاتالوگ موکت اداری 4

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 4، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 4

کاتالوگ موکت اداری 5

برای دریافت کاتالوگ موکت اداری 5، از طریق فرم زیر ایمیل خود را وارد کنید؛ در کوتاه ترین زمان کاتالوگ مورد نظر برایتان ایمیل میگردد.

کاتالوگ موکت اداری 1